"Lielstraupes pils", Straupes pagasts, Pārgaujas novads, LV-4152, Latvija,

Logo uzņemšana: + 371 64 132 246,
Logo straupe.sns@apollo.lv
 
Straupes narkoloģiskā slimnīca
 
BildeBildeBilde
 
svētdiena, 23. jūlijs, 2017
Rehabilitācijas kolektīvs "Saulrīti" / Notikumi
 

 Nakts Pārgājiens

 Turpinot iesākto tradīciju, PRK "Saulrīti" pusaudži un darbinieki, atkal devās ceļā. Šoreiz pamodināti trijos naktī un sadalīti komandās, jaunieši veica nelielus iesildošus uzdevumus komandas saliedēšanai. Pēc paēstām, ļoti agrām brokastīm, dodamies ceļā uz atpūtas un šaušanas bāzi "Mārkulīči", kur visas dienas garumā turpinām dažādas komandas un individuālās spēles un uzdevumus. Vakarā  -ugunskurā cepta maize un sarunas! Paldies "Mārkulīči" saimniekiem par viesmīlību!

  

Pārgājiens

PRK "Saulrīti" jaunieši, kopā ar entuziastiskākajiem darbiniekiem, nolēma tuvāk iepazīt brīnumaino dabu mums apkārt. Sakārtotas somas, guļammaisi, teltis - un ceļš var sākties! Lai iesildītos tika ieti 9 kilometri līdz Līgatnes pārceltuvei, bet tālāk ceļš virzijās gar Gaujas krastu - pa mežiem, klintīm un brikšņiem, viens otram palīdzot un atbalstot,sasniedzām galamērķi 10 km tālāk esošajā Gaujas līcī, kur pavadījām nakti.  Gan lietus dienas laikā, gan nemitīgā līšana un pērkona dārdi naktī nevienu nenobaidīja, bet, tieši pretēji, motivēja šādu piedzīvojumu atkārtot.  

     

Ekskursija VUGD

Izmantojot skolēnu brīvlaiku, PRK "Saulrīti" pusaudži un darbinieki devās uz Cēsīm, lai tuvāk iepazītos ar glābēju un ugunsdzēsēju darbu. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD)  Vidzemes nodaļas Cēsu iecirknī jauniešus iepazīstināja ar jaunuzcelto ēku, tehniku, darba specifiku, iespējām un kritērijiem, lai kļūtu par ugunsdzēsēju. Paldies VUGD puišiem par jauko ekskursiju!